Tipy na maximálne využitie priestoru v domácnosti

Tipy na maximálne využitie priestoru v domácnosti

Pri zariadení obývacej izby je rozhodujúce zohľadniť niekoľko kľúčových faktorov – moderný dizajn, minimalizmus a otvorenosť. Tieto trendy v nábytkovom dizajne môžu vytvoriť priestor, ktorý je nielen vizuálne príťažlivý, ale aj funkčný.

Máte obývačku, ktorá je preplnená nábytkom od steny po stenu? Doprajte si zmenu a viac priestoru na pohyb. Nie je nutné investovať do kompletne novej obývacej steny, postačí, ak investujete napríklad do dizajnového regálu, vitríny alebo regálu na víno.

Moderný domov so štýlovou vitrínou

Trend, ktorý sa teší veľkej obľube nielen v industriálnom štýle je dizajnová vitrína. Stala sa mimoriadne praktickým a estetickým prvkom interiéru. Či sa už rozhodnete pre kombináciu kovu a skla alebo dreva a skla, nič tým nepokazíte.

Presklené vitríny umožňujú vidieť dovnútra, ale zároveň chránia  cenné predmety pred prachom a špinou. Tieto vitríny sú ako stvorené pre zobrazovanie vašich obľúbených kúskov, a to s eleganciou a štýlom.

Dizajnová vitrína Rodney 116cm mango

V ponuke e-shopu Estilofina objavíte vitríny v minimalistickom prevedení s dvojkrídlovými dverami a policami, ktoré ponúkajú široký priestor na prezentáciu pohárov, doplnkov, ozdobných dekorácií alebo obľúbených kníh.

Ak dávate prednosť útulnosti vidieka, kombináciu bielych a prírodných drevených prvkov si na štýlovej vitríne zamilujete.

Regál na víno

do obývačky a jedálne

Regál na víno sa výrazne odlišuje od klasických regálov, nielen svojím prevedením, ale aj hĺbkou a elegantným dizajnom. Okrem priestoru na fľaše disponujú regály na víno aj závesnými možnosťami na poháre. Horná časť regálu slúži ako malý barový stôl, čím sa stáva praktickým doplnkom pre servírovanie vína.

Celkový vzhľad regálov na víno z nich robí ideálne doplnky pre barovú časť, kuchyňu, jedáleň alebo dokonca obývaciu izbu.

Regály na organizovanie domácnosti

Regály sú viac než len praktickým nábytkom, sú skvelým spôsobom, ako zorganizovať domácnosť. Ich využitie je možné takmer v každej miestnosti. V obývačke môžu dizajnové regály slúžiť na usporiadanie kníh, dekoračných predmetov a elektroniky. Do otvorených políc sa zmestia aj dekoračné košíky alebo kontajnery.

Kuchynské regály sú miestom na uloženie hrncov, panvíc, kuchynského náčinia a dokonca aj potravín. V detskej izbe môžu regály poslúžiť na usporiadanie hračiek, kníh a ďalších detských vecí. Obchádzať netreba ani kúpeľňu alebo pracovňu, kde taktiež pomáhajú udržiavať organizovanú domácnosť.

Odhodlávate sa už dlhšiu dobu na úpravu interiéru? Pustite sa do toho teraz.  V produktovom zozname e-shopu Estilofina nájdete širokú ponuku dizajnového nábytku od vitrín, cez dizajnové regály až po regály na víno. Dovoľte vašej fantázii zariadiť si svoj domov moderne.

 


Prejsť na panel nástrojov