Minibager a jeho využitie pri väčších stavbách.

Multifunkčný stroj, ktorý radi využijete pri výkopových či záhradných prácach, nemusí byť na zahodenie ani pri väčších projektoch. Plánujete stavať dom? Chystáte realizovať projekt garáže alebo snívate o bazéne? So všetkým vám môže byť viac ako nápomocný.

Minibager je šikovné zariadenie, ktoré má skutočne široké využitie. Či už plánujete zarovnať svoju záhradu, vybudovať krásnu terasu, vykopať základy pre pivnicu či bazén, vie byť nápomocný a užitočný. Zvládnete s ním výkopové práce aj pri väčších stavbách. Pomôže zabezpečiť prípojky na vodu, elektrinu či plyn. Otázka skôr znie, či sa ho oplatí kupovať alebo je výhodnejšie si ho požičať.

Ak sa jedná o jednorazovú záležitosť, kedy vám prístroj výrazne uľahčí prácu a následne ho už nemáte ako využiť, odpoveď je jasná. Tu skôr je na mieste zvažovať, odkiaľ si podobné zariadenie požičať tak, aby spĺňalo požadované kvality a bolo skutočne využiteľné. Pokiaľ nájdete kvalitnú firmu, skúste zvážiť zapožičanie stroja tak, aby vám k nemu bola sprostredkovaná aj elektrocentrála. Je to veľká výhoda najmä na miestach, kde ešte nie je zavedená elektrická prípojka. Nebojte sa požičať si minibager aj na viacero dní či dokonca týždňov, stále sa to oplatí viac ako jeho kúpa alebo predražené poplatky za prácu od objednanej firmy.

Zdá sa vám, že zariadenie budete potrebovať na oveľa dlhšie obdobie? Bola by pre vás výhodnejšia kúpa? Ak po prerátaní nákladov zhodnotíte, že sa požičanie minibagra neoplatí, máme riešenie ako ušetriť. V prípade, že ste iba začínajúci podnikateľ a firmu práve rozbiehate, môže byť investícia do nového zariadenia vysoká. Spomínaným riešením môžu byť použité stroje. Nechajte si poradiť od odborníkov, aký typ stroja je pre vás ten najvhodnejší a určite si zistite pozadie firmy, od ktorej stroj idete kupovať. Mal by byť technicky na vynikajúcej úrovni a mal by spĺňať všetky testy a parametre.

 

 


Prejsť na panel nástrojov